Windows 7 Forum
Pomoc i wsparcie Windows 7, 8, 10 => Instalacja systemu => Wątek zaczęty przez: eXoduse w 28 Czerwiec 2009, 22:53:21
-
Więc mam takie pytanie – jak wygląda sprawa tworzenia raid0 na Windows 7 build 7100? Mam płytę główną Asus P5K PRO i z tego co czytałem, od którejś wersji Win7 w sterowniki niezbędne do tego już jest wyposażony i nie ma potrzeby zdalnej ich instalacji – więc jak się to ma do faktów, ewentualnie od której wersji już te sterowniki są? Z góry dzięki za pomoc :)
-
Nie wiem jak z raidem, ale gdzieś tak po becie (z wycieków) mi sata działało normalnie, więc kombinowali ze sterownikami już. Sądzę, że w RC i w nowszych już są te sterowniki napewno. Zresztą - co szkodzi spróbować :D
-
W zasadzie nie problem, tylko w razie czego nawet nie mam stacji dyskietek żeby te sterowniki wgrać ręcznie :P No ale najwyżej przeżyje dzień bez PC i skołuje od kogoś ten starożytny przyrząd :)
-
Vista i Seven już nie korzystają ze stacji dyskietek do wczytania tego sterownika. Teraz można (chyba) wrzucic sterownik na pendrive, czego nigdy nie próbowałem, bo dyski zawsze wyświetlają się bez problemu.