TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Restart komputera podczas instalacji systemu

Restart komputera podczas instalacji systemu
« dnia: 02 Grudzień 2010, 13:34:31 »
Witam.
Postanowiłem zainstalować na swoim komputerze Windows 7 (dotychczas pracowałem na XP).
Włożyłem bootowalną płytę do napędu i wszystko szło pięknie. Instalator skopiował pliki konieczne do instalacji i nastąpił restart komputera (zgodnie ze standardową procedurą). W tym momencie pojawia się napis "Starting Windows", ekran znika i pojawia się niebieskie tło instalatora oraz kursor myszki. Mija kilka sekund i komputer restartuje się. Jest tak za każdym razem.

Próbowałem także instalcji przez Windowsa XP.
Copying Windows files - bez problemów
Expanding Windows files - przy ok. 20-30 proc. pojawia się ekran z powiadomieniem, że instalator musi zrestartować komputer.
Po restarcie znowu jest "Starting Windows", Installing Windows... i w tym momencie następuje restart. I tak za każdym razem.

Chciałbym dodać, ze płyta na pewno działa, bo instalowałem z niej kilka dni temu system na laptopie.

Parametry kompa:
Płyta główna: Gigabyte GA-MA770-DS3 v.1.0
Procesor: QuadCore AMD Phenom 4x 9550, 2200 MHz (11 x 200)
Ram: 2 GB DDR2
Grafika: nVIDIA GeForce 8600 GT

Proszę o pomoc!
Z góry serdecznie dziękuję.

Offline matys1

  • ****
  • 275
Odp: Restart komputera podczas instalacji systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2010, 08:33:59 »
sprobuj z jedna koscia ramu chyba ze masz w jednej 2gb to zalatw inna, najczestsza przyczyna to wlasnie uszkodzony ram lub twardziel