Windows 7 – pobierz

Windows 7 pulpit

Pobierz Windows 7

Windows 7 SP1 to system operacyjny ceniony za swoją stabilność i rozbudowaną kompatybilność z licznymi urządzeniami. Swoją premierę miał w 2009 roku, jednak do chwili obecnej cieszy się bardzo dużą popularnością.

Windows 7 dostarcza użytkownikowi środowisko pulpitu Aero (znane już z Windows Vista). Nie zabrakło również menu Start czy odświeżonego w stosunku do poprzednika paska zadań. Zastosowanie mechanizmów Aero Snap oraz Aero Shake polepsza komfort pracy, a wirtualne foldery pod nazwą Biblioteki usprawniają zarządzanie plikami.

System wspiera biblioteki DirectX 11, które wykorzystywane są przez deweloperów tworzących nowe gry. Nie zabrakło również wbudowanej przeglądarki Internet Explorer 8. Producent udostępnił ponadto dodatek Service Pack 1 (SP1), który zawiera wszystkie poprawki, jakie zostały wydane od momentu premiery.

Po pobraniu systemu można go zainstalować zarówno z nośnika DVD jak i pendrive. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat warto skorzystać z poradnika: Łatwiejsza instalacja Windows 7 z pendrive.

Uwaga!
Obraz ISO systemu Windows 7 nie jest już dostępny. Aby pobrać system należy skorzystać z usługi Microsoft Software Recovery.

Wymagania systemowe (minimalne):

  • Procesor 1 GHz lub szybszy 32-bit (x86) lub 64-bitowy (x64)
  • 1 GB pamięci RAM (32-bit) / 2 GB RAM (64-bit)
  • 16 GB wolnego miejsca na dysku (32-bit) / 20 GB (64-bit)
  • Procesor graficzny DirectX 9 z WDDM 1.0 lub nowszy
  • Napęd DVD

Pobierz Windows 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *