4 tygodnie darmowego dostępu do Xbox Game Pass za 4 puszki Monster Energy

Monster Energy Xbox promocja

Microsoft poinformował o podjęciu współpracy z marką Monster Energy i sklepami sieci Żabka.

W ramach promocji trzech marek, klienci, którzy kupią napoje energetyczne Monster Energy w dowolnym punkcie sieci Żabka, otrzymają dostęp do usługi Xbox Game Pass

Aby odebrać abonament Xbox Game Pass wystarczy, w okresie od 8 do 21 maja, kupić w sklepach sieci Żabka 4 puszki napojów Monster Energy i zachować paragon, a znajdujący się na nim kod zarejestrować na stronie monstergaming.pl. Na adres mailowy podany w zgłoszeniu zostanie dostarczony jednorazowy kod umożliwiający korzystanie z usługi Xbox Game Pass przez 4 tygodnie. Co ważne, kody promocyjne można łączyć ze sobą, oraz z już aktywnym abonamentem.

Promocja Monster Energy, Żabki i Xbox Game Pass

Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 100 gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere dostepnych na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie.

W katalogu Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, takich jak Mortal Kombat, Tomb Raider, Fallout czy DOOM, jak również wydawnictwa Xbox Game Studios, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, w tym Forza Horizon 4 czy Crackdown 3, oraz zaplanowane na 2019 r. Gears 5.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *