7 wiosennych kompozycji, które rozweselą pulpit

Wiosna za oknem zagościła już na dobre. Jest to zatem dobra okazja do odświeżenia wyglądu naszego systemu operacyjnego, by także on odzwierciedlał ogólnie panujący nastrój. Z tej też okazji przygotowaliśmy przegląd kilku wiosennych kompozycji dla systemów Windows, które powinny przypaść wam do gustu.

Irlandzka zieleń (Pobierz)

Irlandia nie bez powodu nazywana jest zieloną wyspą. Jej krajobrazy idealnie pasują do wiosennych kompozycji. W poniższym schemacie znajdziemy 17 różnorodnych tapet. Autor postarał się również o klimatyczne dźwięki systemu nawiązujące do celtyckiej kultury.

Kompozycje 1

Króliki (Pobierz)

Któż nie lubi małych króliczków? Zdjęcia pulchnych kulek na tle zielonych łąk to ewidentny znak, że właśnie zawitała wiosna. Kompozycja posiada sześć tapet, które z pewnością wprowadzą nas w pozytywny nastrój.

kompozycje_2

Tęczowe krajobrazy (Pobierz)

Kolejną oznaką nadchodzącej wiosny są pierwsze tęcze na niebie. Poniższa kompozycja zawiera aż 18 tapet tęcz uchwyconych w mniej lub bardziej typowych miejscach rozsianych po całym globie. Feeria barw i zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane!

kompozycje_3

Wyspa Spiekeroog (Pobierz)

Wbrew pozorom to nie kolejny irlandzki schemat. Zdjęcia przedstawiają niemiecką wyspę Spiekeroog leżącą na Morzu Północnym. Magiczne, zielone łąki, piaszczyste plaże i fascynujące zachody słońca – w sam raz, aby rozweselić pulpit.

kompozycje_4

Poranna zieleń (Pobierz)

Kolejny zestaw zieleni proponuje rosyjski fotograf Alexandr Popkov. Wiosna w jego obiektywie dopiero budzi się do życia, przez co wygląda wyjątkowo świeżo i soczyście.

kompozycje_5

Bukiet kwiatów (Pobierz)

Wiosna kojarzy się również z kolorowym ogrodem. W naszym zestawieniu nie mogło zatem zabraknąć kompozycji kwiatowych, które pozytywnie nastrajają do życia.

kompozycje_6

Ptaki (Pobierz)

Do życia budzi się nie tylko roślinność, ale również zwierzęta. W Polsce wiosna kojarzona jest przede wszystkim z przylatującymi ptakami, dlatego też w tej kompozycji znajdziemy aż 19 tematycznych tapet.

kompozycje_7 ptaki

Powyższe kompozycje z pewnością tchną wiosennego ducha w nasz komputer. Każda kompozycja instaluje się automatycznie. Po pobraniu zawartości paczki wystarczy ją uruchomić, by Windows dostosował wszystkie ustawienia.

Źródło: Instalki.pl

1 thoughts on “7 wiosennych kompozycji, które rozweselą pulpit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *