Adobe Photoshop Express debiutuje na Windows Phone

Baza aplikacji systemu Windows Phone wciąż jest daleko w tyle za tym co oferuje iOS czy Android. System Microsoftu systematycznie nadrabia zaległości. Użytkowcy mobilnego Windowsa otrzymali właśnie dostęp do aplikacji Adobe Photoshop Express, którą stworzona z myślą o entuzjastach fotografii.

Adobe Photoshop Express to mobilna odmiana popularnego programu do edycji i obróbki zdjęć, która już wcześniej zadebiutowała na pozostałych systemach mobilnych. Za pomocą aplikacji dokonamy podstawowych czynności związanych z ulepszaniem fotografii. Wśród narzędzi znajdziemy przycinanie, obracanie, kadrowanie czy usuwanie efektu czerwonych oczu. Za pomocą jedno przycisku można poprawić zdjęcie korygując jasność, ekspozycję i cienie.

Photoshop Express dla Windows Phone oferuje ponad 20 gotowych filtrów oraz umożliwia bezpośrednie udostępnianie ulepszonych zdjęć w serwisach społecznościowych takich jak Instagram i Facebook. Aplikacja jest darmowa jednak producent przewidział możliwość rozbudowania możliwości poprzez zakup dodatkowych efektów.

adobe photoshop express screenAdobe Photoshop Express oferuje ponad 20 darmowych efektów

Aplikacja zajmuje około 36 MB i kompatybilna jest z systemem Windows Phone 8.1 i Windows Phone 8. Zainteresowanych odsyłamy do sklepu Windows Store. Warto również przypomnieć, że w maju zeszłego roku Photoshop Express zadebiutował na Windows 8 i 8.1.

Źródło: Microsoft Devices, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *