Aktualizacja Windows 10 November 2019 Update (19H2) dostępna dla testerów

Windows 10

Microsoft opublikował na swoim blogu wpis skierowany do wszystkich uczestników programu Windows Insider. Gigant z Redmond informuje w niej, że najnowsza jesienna aktualizacja, znana także pod nazwą Windows 10 November 2019 Update (19H2), została ukończona. Build o numerze 18363.418 jest dostępny dla wszystkim chętnym testerów z kręgu Release Preview.

Jeśli jesteście członkami programu Windows Insider, to aktualizację można odebrać z poziomu menu Ustawienia -> Windows Update -> Windows Insider Program. Aby dołączyć do programu należy udać się pod ten adres.

Producent zapewnia, że oprócz doszlifowania obecnych funkcji systemu w Windows 10 1909 wprowadzi także nowości w postaci możliwości korzystania z Cortany na ekranie blokady, odświeżonego systemu zarządzenia powiadomieniami oraz możliwości tworzenia wpisów w kalendarzu z poziomu paska zadań. Wszystkie zmiany można prześledzić tutaj.

Windows 10 19H2 będzie pierwszą aktualizacją wprowadzoną w podobny sposób, w jaki udostępniane są comiesięczne łatki zabezpieczeń. Większość użytkowników systemu Microsoftu nie zorientuje się nawet, że w listopadzie ich oprogramowanie zostanie unowocześnione.

Dla zainteresowanych; w tym miejscu możecie sprawdzić wymagania sprzętowe dla powyższej aktualizacji.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *