Aplikacja Twój Telefon pozwoli kontrolować odtwarzaną muzykę..

Twój Telefon

Microsoft przygotowuje kolejną aktualizację aplikacji Twój Telefon, umożliwiającej użytkownikom Windows 10 zarządzanie funkcjami ich smartfonów z poziomu komputera. Do tej pory możliwe było m.in. wysyłanie wiadomości tekstowych i graficznych, odbieranie połączeń i przeglądanie zdjęć. Teraz do puli dostępnych czynności dochodzi kontrola nad odtwarzaną muzyką.

Nowa opcja jest już testowana w buildach preview systemu Windows 10 i pojawi się w którejś z nadchodzących w ciągu następnych kilku tygodni aktualizacji dla stabilnej wersji oprogramowania. Muzyka odtwarzana na smartfonie będzie synchronizowana z aplikacją Twój Telefon, w której wyświetli się nawet niewielki odtwarzacz muzyczny – za jego pomocą sterować można poszczególnymi ustawieniami.

Aplikacja Twój Telefon to praktyczny sposób na obsługę smartfonu za pomocą komputera z systemem Windows 10. | Źródło: Microsoft

W wersji testowej widać panel sterowania z opcjami odtwarzania, pauzowania i przełączania się pomiędzy utworami. Twój Telefon współpracował będzie ze wszystkimi popularnymi programami – Spotify, Tidalem, Google Play Music, Amazon Music, YouTube Music, Xiaomi Music, Google Podcast i innymi. Niestety, wygląda na to, że na razie wspierane nie będą ani YouTube, ani Audible.

Źródło: Instalki.pl, Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *