ASUS przedstawił hybrydowe urządzenia z Windows 8

Na targach Computex 2012, które odbyły się na początku czerwca w Tajpej ASUS przedstawił nowe hybrydowe urządzenia. Wśród prezentowanych nowinek nie zabrakło sprzętu z Windows 8. Na uwagę zasługuje ASUS Tablet 810 wyposażony jest w procesor nowej generacji Intel Atom oraz ASUS Transformer AiO, który stanowi połączenie tabletu i komputera All-in-One oraz posiada dwa systemy operacyjne, dzięki czemu użytkownik może przełączać się pomiędzy Androidem i Windowsem.

ASUS Tablet 810 ( Windows 8 ) wyposażony jest w procesor nowej generacji Intel Atom, 2GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci eMMC do przechowywania danych. Ekran o przekątnej 11,6” i rozdzielczości 1366×768 wykorzystuje technologię Super IPS+ zapewniającą doskonałą jakość obrazu zarówno w pomieszczeniach, jak i w otwartych przestrzeniach, natomiast 10-punktowy ekran wielodotykowy obsługuje rysik cyfrowy Wacom.

Połączenie tabletu i komputera All-in-One – Transformer AiO to innowacyjne urządzenie, które może pełnić obie te funkcje. Posiada dwa systemy operacyjne, dzięki czemu użytkownik może przełączać się pomiędzy Androidem i Windowsem w zależności od potrzeb. Opracowany z myślą o systemie Windows 8, Transformer AiO posiada rozszerzony, 18,4-calowy, 10-punktowy, podświetlany diodami LED ekran wielodotykowy, który można bez problemu odczepić od podstawy i używać jako bezprzewodowy monitor dla AiO. Monitor może również zostać zmieniony w tablet z systemem Android za pomocą jednego przycisku.

Nie ujawniono kiedy przedstawione urządzenia trafią na rynek.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *