Budżetowa Nokia Lumia 625 na horyzoncie

Firma Nokia zapowiedziała wprowadzenie do oferty atrakcyjnego cenowo smartfonu Nokia Lumia 625. Dzięki superczułemu ekranowi LCD o przekątnej 4,7” i łączności z Internetem za pośrednictwem sieci 4G smartfon Lumia 625 oferuje szybki dostęp do rozrywki szerokiemu gronu użytkowników.

Nokia Lumia 625 to kolejna pozycja z serii Lumia. Urządzenie posiada dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 8 GB wewnętrznej pamięci z obsługą kart pamięci SD o pojemności do 64 GB, aparat 5 MP z automatycznym ustawianiem ostrości (rozdzielczości 1080p przy 30 kl./s), a także aparat przedni VGA. Całość uzupełnia bateria o pojemności 2000 mAh. Modelowi temu towarzyszy pięć wymiennych obudów w jasnych kolorach, które wraz z żywymi kafelkami oferowanymi przez system Windows Phone 8 zwiększają możliwości personalizacji smartfonu.

Lumia_625_big

Nowy model Nokia oferuje wiele innowacji dostępnych w zapowiedzianym niedawno sztandarowym modelu Nokia Lumia 1020. Wśród nich są m.in. zintegrowane aplikacje fotograficzne, takie jak Nokia Smart Camera, która umożliwia usuwanie ze zdjęć zbędnych obiektów, a także Nokia Kinograf, która ożywia wspomnienia, dodając do zdjęć ruch.

Nokia Lumia 625 działa z systemem Windows Phone 8 i aktualizacją Nokia Lumia Amber, oferując zaawansowane i łatwe w obsłudze funkcje. Komunikację z najbliższymi ułatwiają aktualizowane na bieżąco animowane kafelki na ekranie głównym, oraz aplikacja Kontakty. Model oferuje też aplikacje Xbox Live i Microsoft Office oraz 7 GB przydatnej pamięci na wirtualnym dysku SkyDrive.

Nokia Lumia 625 daje użytkownikom dostęp do 165 000 rozrywkowych aplikacji, w tym Vimeo, FIFA 13 i PAYBACK, a Internet Explorer 10 zapewnia bezpieczne przeglądanie stron. Dzięki temu nowy smartfon Nokia sprawdzi się idealnie do płynnego wyświetlania nagrań wideo, korzystania z gier i wszelkiego rodzaju multimediów. Nokia Lumia 625 oferuje również obsługę kart pamięci micro SD, co pozwala na uzyskanie 64 GB dodatkowej pamięci.

Model Nokia Lumia 625 będzie dostępny w kolorze pomarańczowym, żółtym, jasnozielonym, białym i czarnym z wymiennymi obudowami do lepszej personalizacji. Sprzedaż smartfonu Nokia Lumia 625 rozpocznie się w Europie w III kwartale 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *