Chcesz kupić Windows 8? Zrób to przed końcem stycznia

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży systemu Windows 8, Microsoft ogłosił promocję dzięki której użytkownicy starszy edycji “okienek” mogą nabyć uaktualnienie na preferencyjnych warunkach. Warto jednak pamiętać, że już za kilka dni zakończy się promocja sprzedaży aktualizacji systemu Windows 8.

Tylko do końca stycznia użytkownicy komputerów z systemem Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 mogą zaktualizować swój system do Windows 8 Pro za 129 zł w wersji elektronicznej (ESD) lub nabyć wersję pudełkową aktualizacji Windows 8 w cenie 249 zł. Ponadto użytkownicy komputerów zakupionych między 2 czerwca 2012 r. a 31 stycznia 2013 r. mogą zaktualizować swój system do Windows 8 Pro w ramach specjalnej oferty, dostępnej pod tym linkiem, w cenie detalicznej 69 zł.

Na początku stycznia Microsoft pochwalił się wynikami sprzedaży najnowszego Windowsa. Na targach CES 2013 ogłoszono, że od momentu premiery do konsumentów trafiło już 60 milionów kopii Windows 8. Liczba ta obejmuje zarówno wersje OEM instalowane na nowych komputerach jak i aktualizacje z poprzednich wersji OS’a.

W tej chwili na rynku jest ponad 1 700 urządzeń certyfikowanych dla Windows 8 i Windows RT. Rośnie także liczba aplikacji na Windows 8. Od otwarcia Sklepu Windows liczba aplikacji wzrosła czterokrotnie, a w ciągu dwóch miesięcy od premiery systemu, odnotowano 100 milionów pobrań aplikacji ze sklepu.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *