Darmowa aktualizacja z Office 2007 do 2010 tylko do 30 września

Jeszcze tylko do 30 września br. kupując i aktywując pakiet Office 2007 można skorzystać z programu Gwarancji Technologii Office 2010. Program ten daje kwalifikującemu się użytkownikowi możliwość pobrania z sieci bezpłatnej aktualizacji do wersji 2010 zakupionego pakietu.

Gwarancja Technologii obejmuje zarówno zakupione pełne pakiety Microsoft Office 2007, jak również pojedyncze programy wchodzące w ich skład oraz Microsoft Project 2007 i Microsoft Visio 2007. Program daje wszystkim kwalifikującym się użytkownikom prawo pobrania z witryny Microsoft produktu w wersji 2010 bez dodatkowych opłat. Cały program jest prowadzony poprzez dedykowaną stronę internetową, a produkty są udostępniane w formie plików do pobrania.

Korzystając z programu Gwarancji Technologii użytkownicy zyskują nie tylko bezpłatną aktualizację pakietu do wersji 2010, ale również programy, których nie posiadali w swoich starszych wersjach. Przykładowo, uaktualnieniem dla najbardziej podstawowych wersji pakietu 2007, czyli Office Basic lub Office Standard jest Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Zatem przy aktualizacji użytkownicy otrzymują dodatkowo odpowiednio trzy lub dwa programy wchodzące w skład wersji 2010.

Aby skorzystać z programu Gwarancji Technologii Office 2010 należy najpóźniej do 30 września br. nabyć i aktywować pakiet Office 2007 (lub nowy komputer z preinstalowanym pakietem Office 2007), posiadać konto Windows Live ID i głosić się do programu i w przypadku pozytywnej weryfikacji, pobrać oprogramowanie w wersji 2010 przed 31 października br. ze strony office.com/techg.

Źródło: Microsoft

1 thoughts on “Darmowa aktualizacja z Office 2007 do 2010 tylko do 30 września

  1. Kupiłem MS Office przed promocją i Microsoft już zapomniał swoich wcześniejszych klientach – promocja tylko dla nowych użytkowników, dla starych nic. No to pa pa. Kupiłem ostatni raz w życiu produkt Microsoftu dzięki Waszej promocji. Nie dostaniecie ode mnie już ani jednej złotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *