Dostępna aktualizacja systemu dla smartfonów z linii Nokia X

Przedstawiciele Microsoft Devices poinformowali, że oprogramowanie smartfonów z rodziny Nokia X otrzymało bezpłatną aktualizację. Wśród nowych funkcji modeli Nokia X, X+ oraz XL znajdują się App Switcher, który ułatwia przełączanie między aplikacjami oraz preinstalowany Outlook i OneNote.

Preinstalowany Outlook oferuje szybki i wygodny dostęp do poczty (kilka kont), kalendarza oraz kontaktów. Aplikacja wspiera synchronizację różnych kont Outlook.com. OneNote na smartfonach z rodziny Nokia X zapewnia bezproblemowy dostęp do plików Microsoft OneNote 2010 umieszczonych w chmurze OneDrive poprzez OneNote Mobile. Warto również wspomnieć o natychmiastowym przeglądaniu notatek umieszczonych w chmurze OneDrive od razu po rejestracji.

Kolejną nowością jest ułatwiony dostęp do sklepu Nokia Store, który nie tylko zyskał nowy wygląd, ale teraz wyszukiwanie i pobieranie aplikacji jest jeszcze łatwiejsze. W sklepie pojawił się nowy widget – Spotlight, który można umieścić na ekranie głównym, by jeszcze szybciej otrzymywać powiadomienia o nowych aplikacjach.

X SW update Switcher Screen
App Switcher ułatwia przełączanie między aplikacjami

Na użytkowników smartfona Nokia X czeka również promocja. Wystarczy wypełnić formularz i wraz z dowodem zakupu smartfona oraz kopią Karty Gwarancyjnej Produktu z pieczątką sprzedawcy przesłać go na adres organizatora akcji. Właściciele smartfonów otrzymają przelewy w wysokości 100 PLN. Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji znaleźć można pod tym linkiem.

Źródło: Microsoft Devices

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *