FrontFace poprawi użyteczność Windows 7 dla tabletów

Niemiecka firma Mirabyte z myślą o urządzeniach typu tablet stworzyła nakładkę graficzną FrontFace dla systemu Windows 7. Obecnie najnowsza wersja Windowsa ze względu na zbyt małe elementy interfejsu niezbyt dobrze sprawdza się na dotykowych tabletach, lekarstwem na to może być FrontFace.

Nakładka graficzna firmy Mirabyte w znaczny sposób ułatwia sterowanie siódmą wersją okienek, dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi, który w odróżnieniu od standardowego wyglądu Windows 7 nastawiony jest na obsługę palcem. Duże ikony, przyjazne aplety do przełączania między aplikacjami sprawiają, że Microsoft z najnowszą wersją Windowsa może konkurować na rynku z pozostałymi systemami dla urządzeń typu tablet mi.n Applowski iOS (iPad), czy Googlowski Androidem.

Dodatkowo FrontFace w wersji rozwojowe posiada kilka własnych aplikacji jak m.in. aplet – centrum powiadamiania, czy czytnik wiadomości. W finalnej wersji oprogramowania lista tego typu aplikacji jak zapewniają twórcy znacznie się powiększy. Data premiery oficjalnej wersji nakładki FrontFace na chwilę obecną nie jest jeszcze znana.

Film prezentujący działanie nakładki FrontFace firmy Mirabyte:

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.