Games with Gold na marzec

Póki co to tylko plotki, ale za to jakie! Na forum NeoGAF został opublikowany screen, który podobno pojawił się wczoraj w nocy na wewnętrznej stronie Microsoftu. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się jakie gry są najprawdopodobniej szykowane w marcu dla abonentów Xbox Live oraz o niespodziance, która czeka na nich w kwietniu.

Żeby już nie przedłużać. Według zamieszczonych informacji użytkownicy Xbox 360 od 1 do 15 marca będą mogli za darmo pobrać grę Tomb Raider, natomiast od 16 do 31 dnia tego miesiąca udostępniony zostanie Bioshock Infinite. Trzeba przyznać, że jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! Wprawdzie konkurencyjne PlayStation Plus miało oba tytuły już rok temu, ale nie ma co narzekać.

Ciekawa produkcja zagości także na Xbox One. Przez cały marzec posiadacze tej konsoli będą mogli ściągnąć Rayman Legends.

Jeśli plotki się potwierdzą będzie to naprawdę fajny miesiąc dla graczy. Ale to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że w kwietniu liczba gier zostanie podwojona! Możemy się więc spodziewać aż 4 tytułów na X360 oraz 2 na X1. Jest na co czekać!

Źródło: NeoGAF via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *