Gmail dla Windows Phone już dostępny

Google w dalszym ciągu trzyma się założonego planu, nie zamierzając wydawać swoje aplikacje dla systemu Windows Phone. Z jednej strony jest to zrozumiałe posunięcie, ze względu na support dla Androida. Nie zmienia to faktu, że spora część użytkowników urządzeń z Windows Phone jest niezadowolona z takiej polityki. W tej sytuacji na ratunek mogą przyjść tylko zewnętrzni deweloperzy. Od dziś dzięki EcoMerc można cieszyć się niemal idealnym portem usługi Gmail dla Windows Phone.

Aplikacja Gmail dla użytkowników WP nie została stworzona całkowicie od nowa. Jest to niemal idealny port, stworzony przez Google dla użytkowników iOS, a następnie przeniesiony na mobilne urządzenia z Windowsem na pokładzie. Jeśli spojrzymy na poniższe screeny, możemy dostrzec niemal idealną kopię Gmaila z iOS, dopasowaną jednak pod kątem nowej wersji. Również wszystkie dotychczasowe funkcje z ostatniej wersji dla iOS działają prawidłowo.

wingmail1

wingmail3

wingmail2

Gmail dla Windows Phone dostępny jest w dwóch wersjach. Darmową można pobrać pod tym adresem, a następnie jeśli jesteśmy zainteresowani, możemy skorzystać z aktywacji dodatkowych funkcji za opłata w wysokości 0.99 USD.

Źródło: Windows Phone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.