HP Windows 8 tablet: premiera niebawem?

W zeszłym tygodniu pojawiła się reklama, sugerująca nowy model tabletu, którego dotychczas nikt nie zapowiedział. Wywołało to żywe dyskusje w Internecie, co dało podwaliny pod niezapowiedzianą informację, że tablet ten wykorzystywał będzie Windows 8. Ostatnio na oficjalnej stronie HP pojawił się artykuł, który rzekomo promuje nadchodzący tablet na bazie Windows 8. Tak przynajmniej wynika z zamieszczonego zdjęcia, gdyż konkretów w tym kierunku nie podano.

Na zdjęciu widzimy panią doktor korzystającą z tabletu podczas pracy. Wśród opinii panuje przekonanie, że jest to model HP Slate 8, wyposażony w procesor x86 i wyświetlacz 10.1. Biorąc pod uwagę, że zdjęcie przedstawia korzystanie z urządzenia w trakcie pracy, krążą pogłoski o skierowaniu nowego modelu dla profesjonalistów. Czy oby jednak powyższe pogłoski nie zostały wyssane z palca?

HP

Po pierwsze wciąż nie ma oficjalnego oświadczenia w tej sprawie ze strony HP. Druga sprawa, że od dłuższego czasu zapowiadany jest nowy tablet HP, który współpracować ma z Windows RT. Jest to zatem albo niespodziewana zapowiedź nowego tabletu, albo najzwyklejsza plotka. Na odpowiedź zapewne nie trzeba będzie długo czekać.

Źródło: Techradar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.