HTC zaprezentuje nowe telefony z WP7 1 września

Można było się spodziewać, że wraz z przygotowywaną na początek przyszłego miesiąca aktualizacją systemu mobilnego WP7 “Mango”, pojawią się nowe urządzenia partnerów Microsoftu. HTC, jeden z największych zwolenników WP7, przygotował na 1 września konferencję prasową, podczas której ma zaprezentować nowe produkty z systemem Windows Phone 7. Podobno smartfony mają być dostępne dla klientów AT&T oraz T-Mobile.

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami, telefon dla abonentów sieci AT&T będzie się nazywał HTC Eternity i będzie miał 3.7-calowy wyświetlacz. Urządzenie przygotowywane z myślą o użytkownikach sieci T-Mobile to HTC Omega, który otrzyma 4,5-calowy wyświetlacz. Poza rozmiarami wyświetlaczy, nie wiadomo niczego na temat specyfikacji produktów, ani kiedy rozpocznie się sprzedaż nowych smartfonów HTC.

W dalszym ciągu tajwański producent robi najlepszy biznes na smartfonach z systemem Android. W związku z przejęciem przez Google koncernu Motorola, może się jednak okazać, że dla HTC korzystniejsze będzie zbliżenie z Microsoft. Jak twierdzą analitycy, wkrótce WP7 może podbić świat i zająć miejsce Symbiana.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *