Internet Explorer 10 Preview dla Windows 7 w listopadzie

Choć wielu osobom może się to wydawać niemożliwe, przeglądarka Internet Explorer ma swoich fanów i istnieje grupa osób, które czekają na aktualizację do wersji IE 10 dla użytkowników systemu Windows 7. Ku ich zadowoleniu, Microsoft wreszcie przerwał milczenie w tej sprawie. Uaktualnienie pojawi się w listopadzie. Microsoft udostępniał IE10 w wersji “Preview” dla systemu Windows 8 już od wielu miesięcy, jednak aż do tej pory milczał na temat wydania dla Windows 7, aż do dzisiaj.

Na razie jedyną potwierdzoną informacją jest zapewnienie MS, iż wersja Preview zostanie wydana w połowie listopada. Oprócz tego, Microsoft stwierdził, co następuje:

Ponieważ zbliżamy się do premiery Windows 8, chcemy zapewnić aktualizację do wersji IE10 dla systemu Windows 7. Podgląd IE10 na Windows 7 wydamy w połowie listopada (…) licząc na opinie developerów i klientów.

Wojny przeglądarek zostały podgrzane przez wejście Chrome, produktu Google, który w ciągu ostatnich kilku lat zepchnął przeglądarkę Microsoft. Mając na uwadze, iż Chrome i Firefox często aktualizują swoje oprogramowanie, Microsoft wie, że IE10 musi zapewnić użytkownikom jak najlepsze doświadczenie przeglądania sieci.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *