Kompozycje i dodatki dla Windows 7 do pobrania

Możliwość zmiany kompozycji w systemie Windows to nic nadzwyczajnego – jednak wraz z udostępnieniem pierwszej bety Windows 7 koncern z Redmond zaprezentował kompozycje nawiązujące do lokalnych motywów. Aktualnie dostępne są tematy związane z wersjami językowymi nowego Windowsa. Użytkownicy z Niemiec, USA, Japonii czy Wielkiej Brytanii mogą cieszyć się kompozycjami dostosowanymi do ich krajów. Przykładowo w japońskich schematach dostępne są tapety z Tokio czy symbolem tego kraju: kwitnącą wiśnią. Z kolei niemieccy użytkownicy mogą zainstalować w systemie tapetę z widokiem na Drezno, itd.

Spersonalizowane schematy to miły ukłon ze strony Microsoftu w stronę lokalnych użytkowników. Można się spodziewać, że wraz z produktem finalnym gdzie języków będzie kilkadziesiąt pojawią się także schematy dostosowane do wszystkich krajów (w tym polski).

W ramach uruchomionej niedawno strony “Windows 7 beta: Personalize your PC” pobierać można nie tylko kompozycje ale i pojedyncze tapety, gadżety na pulpit czy dodatki związane z usługami Windows Live.

10 thoughts on “Kompozycje i dodatki dla Windows 7 do pobrania

  1. dla mnie rozczarowanie.
    na xp bylo tyle kosmicznych modyfikacji, ze szczeka momentami opadala.
    nie tylko zmiana pasków, skórek, ale i ruchome pulpity, 3d, etc.
    win7 zawodzi pod tym wzgledem niemozebnie.

  2. Rzeczywiscie kompozycje nie wnosza nic specjalnego nowe tapetki i zmiany koloru paska i okien pod tym wzgledem zawiodlem sie… MS sie nie popisal i skoro na stronie
    zamieszcza juz takie przyklady to obawiam sie ze tego nie zmieni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *