Kompozycje i dodatki dla Windows 7 do pobrania

Możliwość zmiany kompozycji w systemie Windows to nic nadzwyczajnego – jednak wraz z udostępnieniem pierwszej bety Windows 7 koncern z Redmond zaprezentował kompozycje nawiązujące do lokalnych motywów. Aktualnie dostępne są tematy związane z wersjami językowymi nowego Windowsa. Użytkownicy z Niemiec, USA, Japonii czy Wielkiej Brytanii mogą cieszyć się kompozycjami dostosowanymi do ich krajów. Przykładowo w japońskich schematach dostępne są tapety z Tokio czy symbolem tego kraju: kwitnącą wiśnią. Z kolei niemieccy użytkownicy mogą zainstalować w systemie tapetę z widokiem na Drezno, itd.

Spersonalizowane schematy to miły ukłon ze strony Microsoftu w stronę lokalnych użytkowników. Można się spodziewać, że wraz z produktem finalnym gdzie języków będzie kilkadziesiąt pojawią się także schematy dostosowane do wszystkich krajów (w tym polski).

W ramach uruchomionej niedawno strony “Windows 7 beta: Personalize your PC” pobierać można nie tylko kompozycje ale i pojedyncze tapety, gadżety na pulpit czy dodatki związane z usługami Windows Live.

10 thoughts on “Kompozycje i dodatki dla Windows 7 do pobrania

 1. dla mnie rozczarowanie.
  na xp bylo tyle kosmicznych modyfikacji, ze szczeka momentami opadala.
  nie tylko zmiana pasków, skórek, ale i ruchome pulpity, 3d, etc.
  win7 zawodzi pod tym wzgledem niemozebnie.

 2. Rzeczywiscie kompozycje nie wnosza nic specjalnego nowe tapetki i zmiany koloru paska i okien pod tym wzgledem zawiodlem sie… MS sie nie popisal i skoro na stronie
  zamieszcza juz takie przyklady to obawiam sie ze tego nie zmieni

 3. od tego typu pytań masz chyba forum, nie? Rzeczywiście miły ukłon, dla nich to chwila roboty, bo przecież wysłać kilku fotografów w teren i będzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *