Microsoft aktualizuje przeglądarkę Edge dla Androida

Microsoft Edge

Microsoft Edge miała być początkowo przeglądarką dostępną wyłącznie na Windows 10. Jak nietrudno się domyślić, w czasach kiedy smartfona używamy znacznie częściej niż komputera, plan szybko się zmienił, a Edge otrzymał swoje mobilne wersje.

Microsoft Edge na Androida właśnie otrzymał aktualizację opatrzoną numerkiem 42.0.0.2801, która dodaje kilka nowych funkcji,

W tej wersji możesz tworzyć nowe foldery Ulubione i zmieniać ich kolejność, przytrzymać przyciski na dolnym pasku, aby zobaczyć menu Quick Actions, a także przesuwać szybko w lewo, bądź prawo, żeby przenosić się między stronami w historii karty“.

Dodatkowo nowa wersja programu dodaje Visual Search, czyli ogłoszoną na początku tego roku funkcję wyszukiwania dodatkowych informacji o krajobrazie, bądź obiekcie, którego zdjęcie zrobimy. Dzięki temu będąc na wycieczce i widząc ciekawy obiekt, możemy szybko znaleźć więcej danych na jego temat.

Oczywiście poza tym aktualizacja przynosi również poprawki błędów oraz ogólne ulepszenia, dlatego zaleca się jak najszybszą aktualizację.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *