Microsoft daje bonusy graczom korzystającym z Xbox Live Arcade

Xbox Live Arcade to platforma cyfrowej dystrybucji, na której sprzedawane są różnego rodzaju gry w wersji elektronicznej. Microsoft chce zachęcić graczy do korzystania z tej usługi, oferując dodatkowe bonusy za czynności wykonywane online.

Gracze mają możliwość zdobycia darmowego avatara, który będzie przypisany do ich wirtualnego konta. Aby to zrobić, wystarczy w kwietniu grać ponad 20 godzin w gry z Xbox Live Arcade. Użytkownicy, którzy zakupią w usłudze cztery gry za co najmniej 400 punktów Microsoftu, otrzymają w bonusie miesiąc konta Xbox Live Gold za darmo. Dla najwytrwalszych, którzy w ciągu miesiąca wydadzą 3200 MSP, przyszykowano zwrot w postaci 800 punktów na dalsze wykorzystanie.

Microsoft zapowiedział również, iż użytkownicy, którzy skorzystają ze wszystkich trzech ofert, będą mieli w przyszłości dostęp do strefy VIP, zapewniającej ekskluzywną i zapewne przedwczesną zawartość. Nie wiadomo natomiast, cóż takiego to będzie.

Promocja trwa od 1 do 30 kwietnia bieżącego roku. Gracze chcący wziąć udział w promocji muszą być uczestnikami Xbox Live Rewards.

Źródło: Major Nelson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *