Microsoft dodaje Facebooka do symulacji Windows Phone 8

Pokaż co potrafi twój Windows Phone znajomym z iPhone lub Androidem – piszą autorzy nowej prezentacji w symulatorze WP. W listopadzie 2011 Microsoft uruchomił wirtualne demo Windows Phone, które prezentuje produkt na każdym urządzeniu z zainstalowaną przeglądarką (w tym także dla urządzeń działających na iOS oraz Androidzie). W opcjach demo pojawiła się prezentacja działania Facebooka na sprzęcie z Windows Phone 8.

Od ponad półtora roku, kiedy demo powstało, niewiele mówi się o projekcie, a tymczasem działa on nadal, nawet po wydaniu Windows Phone 8, który swoją premierę miał pod koniec 2012 roku. Wczoraj blog Windows Phone poinformował o aktualizacji demo, która pokazuje wyświetlanie konta na Facebook’u na stronie startowej Windows Phone 8, a także integrację z folderami zdjęć i widoku znajomych. Użytkownicy mogą zamieścić całą symulację Windows Phone na osi czasu na FB.

Wiele wskazuje na to, że Microsoft i Windows Phone zyskują nowych użytkowników głównie dzięki dobrej sprzedaży modeli Nokia Lumia. Zmodyfikowane demo Windows Phone umożliwi niezdecydowanym wypróbowanie właściwości Windows Phone – takich jak “płytki” (Live Tiles) i modyfikowalna strona startowa. Wiele wskazuje na to, że Microsoft niedługo zaktualizuje demo, w związku z pojawieniem się systemu Windows Phone Blue.

Źródło: Neowin, Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *