Microsoft Surface Hub trafiły do pierwszych klientów biznesowych

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Microsoft rozpoczął dostarczanie swoich największych komputerów dotykowych. Warto przypomnieć, że urządzenie zostało zaprezentowane już w styczniu zeszłego roku ale dopiero teraz rozpoczęła się oficjalna dystrybucja.

Microsoft Surface Hub to nic innego jak dotykowe komputery z Windowsem 10 o niecodziennych rozmiarach. Urządzenie dostępne jest z 55-calowym ekranem HD lub 84-calowym panelem 4K. Na pokładzie znajdziemy procesor Intel Core i5 lub i7 4-tej generacji, dysk SSD o pojemności 128GB i 8GB RAM. Najważniejszym elementem komputera jest ekran, który posiada aż 100-punktowy multi-touch. Mniejsza wersja waży 48 kilogramów, a większa aż 127 kg.

Urządzenie kierowane jest do profesjonalistów. Według Microsoftu najlepiej sprawdzi się w takich sektorach jak ochrona zdrowia, produkcja, przemysł motoryzacyjny, doradztwo, obrona, finanse i edukacja. Cena Surface Hub z 55-calowym ekranem zaczyna się od 9 tysięcy dolarów, natomiast jego większy odpowiednik kosztuje 22 tysiące dolarów.

microsoft-surface-hub
Urządzenie kierowane jest do profesjonalistów

Źródło/Zdjęcie: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *