Microsoft Touch Pack dla Windows 7 dostępny

Do dziś pakiet Microsoft Touch Pack dla Windows 7 dostępny był wyłącznie dla producentów OEM. Ze względu na liczne prośby ze strony klientów indywidualnych oraz firm Microsoft postanowił udostępnić zestaw aplikacji dla komputerów z ekranami wielodotykowymi.

Microsoft Touch Pack dostępny był już w maju zeszłego roku jednak dostęp do pakietu mieli wyłącznie producenci komputerów z obsługą multitouch. Teraz każdy użytkownik posiadający komputer z Windows 7 i ekranem wielodotykowym może zainstalować zestaw sześciu aplikacji które prezentują możliwości obsługi systemu przez dotyk.

W skład pakietu wchodzi program Surface Globe czyli dotykowa wersja Virtual Earth 3D. Kolejne aplikacje to Surface Collage (przeglądanie zdjęć) i Surface Lagoon (wygaszacz ekranu). Koncern z Redmond zadbał również o rozrywkę stąd w pakiecie Touch Pack znalazły się trzy gry: Microsoft Blackboard , Microsoft Rebound oraz Microsoft Garden Pond. Warto dodać, że wszystkie programy pierwotnie stworzone zostały na potrzeby urządzenia Microsoft Surface.

Aby skorzystać z możliwości pakietu Microsoft Touch Pack dla Windows 7 niezbędny jest komputer z ekranem wspierającym technologię multi-touch.

Źródło: Microsoft

One thought on “Microsoft Touch Pack dla Windows 7 dostępny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *