Microsoft ujawnia nowe ceny aktualizacji Windows 8

Ostatnio do sieci trafiła informacja dotycząca cen poszczególnych zestawów Microsoft Office 2013. Teraz zaś pojawiły się dokładne szczegóły dotyczące cen upgrade’u do Windows 8. W październiku ubiegłego roku krążyły słuchy o zwiększeniu ceny, które w końcu zostały potwierdzone.

Niespodzianką jest jednak większa niż zakładano podwyżka cen, które wejdą w życie od 1 lutego. Aktualizacja do wersji standardowej Windows 8 wyniesie 119,99 USD, a za update do wersji Windows 8 Pro zapłacimy 199,99 USD. Z kolei za 100 USD będziemy mogli dokonać aktualizacji z wersji standardowej do Pro (tzw. Pro Pack), natomiast darmowy dotychczas Media Center Pack wyniesie nas 10 USD.

Osoby, które już teraz są zdecydowane na update, mogą jeszcze przez 2 tygodnie dokonać tego online w cenie 39,99 USD (do wersji Pro). Z kolei jeśli zakupiliśmy komputer z systemem Windows 7 zainstalowanym w okresie od 2 czerwca 2012 do 31 stycznia 2013, możemy zaktualizować system do wersji Windows 8 Pro za kwotę 14,99 USD.

Źródło: Engadget

One thought on “Microsoft ujawnia nowe ceny aktualizacji Windows 8

  1. Był czas i każdy jak chciał to mógł ukatualnić windowsa za naprawdę przyzwoitą cenę, także tutaj chwalę MS. Szkoda tylko że nie mogę tego samego powiedzieć o cenach MSO. Tutaj niestety jest porażka. Pozostanę wiec przy Libre Office, a im dłuzej z niego korzystam tym mniej mnie ciągnie do MSO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.