Microsoft w końcu nagrodzi za zdobywanie Achievementów

Odkąd Microsoft wprowadził Achievementy do gier na swoją konsolę, tysiące graczy rozpoczęło ostrą batalię o ranking najlepszego wymiatacza. Dotychczas prócz czystej satysfakcji i możliwości pochwalenia się wynikami wśród znajomych nie było z tego większych korzyści. W czerwcu firma zapowiedziała, że jesienią gracze w końcu doczekają się stosownych bonusów, zaś w dniu dzisiejszym pojawiło się więcej szczegółów w tej sprawie. Będzie o co walczyć?

Już wkrótce gracze będą nagradzani specjalnymi rangami, które wiążą się z odpowiednią nagrodą. Pierwsza z nich to Zawodnik. Po zdobyciu 3000 G (Gamer Points), będzie można otrzymać prezent urodzinowy (bliżej niesprecyzowany). Druga to Mistrz, umożliwiająca po zdobyciu 10.000 G otrzymanie (prócz prezentu urodzinowego) 1% rabatu na każdy zakup w wirtualnym markecie MS każdego miesiąca, w którym osiągnięto przedział punktowy. Ostatnia ranga to Legenda, dzięki której dostaniemy prezent urodzinowy oraz 2% wspomnianego rabatu. Tutaj jednak warunkiem jest osiągnięcie 25.000 G. Warto dodać, że średnio za zrobienie wszystkich Osiągnięć w grze AAA można zdobyć 1000 G.

Achiev

Oferta może nie jest imponująca, jednak dla osób regularnie korzystających z wirtualnych usług Microsoftu oraz lubujących się w zdobywaniu Achievementów, z pewnością będzie to dodatkowy bodziec do pełnego zgłębiania poszczególnych tytułów. Oferta już wkrótce powinna pojawić się również na naszym rynku.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.