Nokia 230 – nowy telefon od Microsoftu

Telefon choć sygnowany logo Nokii, w rzeczywistości został stworzony przez Microsoft.

Niebawem do oferty Microsoftu trafią dwa nowe telefony – Nokia 230 oraz Nokia 230 Dual SIM. To urządzenia przeznaczone dla osób, które nie przepadają lub po prostu nie chcą mieć smartfona.

Telefon jest wyposażony w 2,8-calowy ekran oraz klasyczną, numeryczną klawiaturę. Gadżet oferuje bardzo długi czas pracy na baterii – do 23 godzin rozmów oraz do 27 dni w trybie czuwania. Z telefonem tym z powodzeniem można jechać na wakacje, nie zabierając ze sobą ładowarki.

Nokia 230 posiada dwa aparaty. Każdy działa w rozdzielczości 2 Mpix. Urządzenie oferuje ponadto szereg podstawowych funkcji, takich jak radio FM, odtwarzacz MP3 czy odtwarzacz wideo. Na pokładzie znajduje się Bluetooth 3.0 oraz slot na kartę microSD, za pomocą której rozbudujemy pamięć telefonu o 32 GB.

Nokia 230
Nokia 230 kolorystyka

Do przeglądania internetu posłuży przeglądarka Opera Mini i wyszukiwarka Bing, a pogodę sprawdzimy w aplikacji MSN Weather.

Kupując Nokię 230 otrzymamy również możliwość pobrania jednej gry w miesiącu przez cały rok. Są to tytuły stworzone przez firmę Gameloft.

Nokia 230 oraz Nokia 230 Dual SIM pojawi się w sprzedaży pod koniec roku. Sugerowana cena wynosi 249 złotych.

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *