Nowe narzędzie do optymalizacji systemu Windows 7

Firma SuRe Softwares udostępniła nową wersję bezpłatnego programu Windows 7 Tweaker 3.8, służącego do optymalizacji systemów operacyjnych Windows 7 i Vista. Aplikacja znajdzie zastosowanie gdy użytkownik chce poprawić wydajność systemu oraz dokonać jego modyfikacji. Do dyspozycji jest ponad 100 przydatnych usprawnień, które nie są domyślnie dostępne w systemie Windows.

W najnowszej wersji narzędzia Windows 7 Tweaker dodano wiele przydatnych elementów. Przede wszystkim pojawiła się nowa funkcja odpowiedzialna za ochronę haseł. W sekcji Konserwacja dodano moduł Startup Manager, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zarządzanie autostartem systemu Windows. Aplikacja obsługuje teraz technologię Jumplists w “Siódemce”, dzięki temu użytkownik otrzyma szybki dostęp do najbardziej przydatnych funkcji.

Usprawniono ukrytą funkcję umożliwiającą zaznaczanie wielu plików w zakładce zadań specjalnych. Dodano możliwość zmiany skórek oraz poprawiono rozmiar i ikony w ekranie powitalnym. Na koniec warto wspomnieć o dodaniu nowej ikony powiadamiania w systemie Windows Vista.

Program Windows 7 Tweaker 3.8 dostępny jest do pobrania z tej lokalizacji. Aby narzędzie działało bezproblemowo wymagana jest instalacja pakietu redystrybucyjnego .NET Framework 3.5.

Źródło: SuRe Softwares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *