Nowy kontroler Xbox One – pierwsze zdjęcia

Mimo, że Microsoft zaplanował prezentacje swoje nowego kontrolera do Xbox One dopiero na targi E3, które odbywać się będą od 16 do 18 czerwca w Los Angeles to w sieci już zdążyły pojawić się jego zdjęcia. Chociaż nie ma czym się zachwycać. To praktycznie ten sam pad co poprzednio.

Praktycznie jedyną większą zmianą (która jednak może się części graczy spodobać) jest dodanie gniazdka słuchawkowego jack 3,5 mm. Oprócz tego kontroler troszkę zmienił swój wygląd. Zamiast jednolitego czarnego koloru mamy festiwal wielokątów w różnych odcieniach szarości. Chociaż widoczny na screenach pad może być wyłącznie edycją limitowaną nowego urządzenia i możliwe, że zwykły czarny sprzęt z dodatkowym wejściem również trafi do sklepów.

Xbox-One new pad 01
Xbox One: nowy kontroler

Xbox One new pad BOX
Nowy kontroler Xbox One – Boks

Jego premiera powinna mieć miejsce w czerwcu (prawdopodobnie krótko po targach). Póki co nie znamy jednak jego ceny. Wygląda więc na to, że Microsoft nie chce zbyt mocno zmieniać tego co już opracował, a jedynie delikatnie to ulepszać. Szkoda, że nie wziął pod uwagę zdania samych graczy, którym przede wszystkim zależałoby na możliwości ładowania kontrolera za pomocą kabla USB. Bez konieczności zakupu zestawu Play and Charge. No cóż, może kiedyś.

Źródło: eurogamer.net via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *