Office 2013 w listopadzie – przynajmniej dla niektórych

Na blogu zespołu odpowiedzialnego za najnowsze wydanie najpopularniejszego pakietu biurowego – Microsoft Office – pojawił się wpis dotyczący daty jego wydania. Okazuje się, że Office 2013 w wersji finalnej trafi do użytkowników w listopadzie. Niestety, mowa tu wyłącznie o wersji przeznaczonej dla systemu Windows RT. Data premiery wersji na desktopy z tradycyjnymi procesorami jest bardziej odległa…

W momencie wydania systemu Windows 8 RT oraz wypuszczenia na rynek urządzeń opartych na architekturze ARM, użytkownicy będą mogli na nich korzystać z testowej wersji pakietu Office 2013, znajdującej się wciąż w fazie deweloperskiej. Zespół odpowiedzialny za Office’a poinformował na swoim blogu, że aktualizacja do wersji finalnej powinna rozpocząć się na początku listopada i będzie trwać do stycznia 2013 roku – w zależności od wersji językowych.

Microsoft do tej pory nie podał dokładnej daty wydania pakietu nowego Office w wersji dla procesorów 32- i 64-bitowych. Przewidywania mówią o początku 2013 roku. Office 2013 dla tradycyjnych komputerów wyposażony jest bowiem w większą liczbę funkcji.

Źródło: ArsTechnica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *