Office 365 dla uczniów i studentów z Polski za darmo

Microsoft poinformował, że darmowa wersja Office 365 jest teraz dostępna dla uczniów i studentów niezależnie od ich kraju zamieszkania. Dotychczas promocja obowiązywała wyłącznie na terenie Stanów Zjednoczonych. Z darmowego pakietu biurowego mogą skorzystać także nauczyciele.

Microsoft udostępnia Office 365 za darmo dla uczniów i studentów wszędzie tam, gdzie usługa Office 365 jest w ogóle dostępna. Oznacza to, że z promocji mogą skorzystać także polscy użytkownicy. Wystarczy posiadać aktywny adres e-mail ze szkoły/uczelni.

Office 365 jest oferowany na dwóch płaszczyznach. Pierwsza z nich jest całkowicie darmowa i umożliwia korzystanie z funkcji pakietu online. Rozszerzone wsparcie pozwala na zainstalowanie pełnoprawnych aplikacji Office na maksymalnie pięciu komputerach i pięciu urządzeniach mobilnych. Dostępność rozszerzonej wersji pakietu jest zależna od szkoły lub uczelni, bowiem to placówka edukacyjna musi uiścić stosowną opłatę.

Jeżeli jesteście studentami lub uczniami i chcecie skorzystać z darmowej wersji Office 365, wystarczy przejść pod ten adres, a następnie wpisać swój uczelniany adres e-mail. System poinformuje nas, czy przysługuje nam darmowy pakiet.

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *