Office dla iPada w listopadzie?

Microsoft Office w wersji dla iPada to już niemal legenda. Na początku roku w Internecie opublikowane zostało zdjęcie aplikacji Office na iPadzie. Microsoft początkowo potwierdził ich istnienie, aby w końcu (kilkanaście godzin później) zaprzeczyć, że prace nad mobilnym Officem dla iOS trwają. Ostatecznie stanęło na tym, że takich programów możemy się jednak spodziewać.

Business Insider poinformował, że aplikacje pakietu Office dla iPada mogą zadebiutować w listopadzie. Powołuje się on na źródła związane z zespołem odpowiedzialnym za ten popularny pakiet biurowy. Firma chce podobno zdążyć z Officem dla iPada przed sezonem świątecznym. Firmy, które będą chciały zakupić pakiet licencji, będą mogły to uczynić w okolicach początku 2013 roku. Z kolei serwis BGR donosił wcześniej, że Microsoft Office ma również zadebiutować na urządzeniach działających w oparciu o system Android.

Można się spodziewać, że programy pakietu Office dla konkurencyjnych systemów mobilnych będą posiadać interfejs zbliżony do Metro.

Źródło: BGR, Business Insider

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *