Office Professional Plus 2010 do pobrania

Przy okazji biznesowej premiery pakietu Office 2010 udostępniona została wersja testowa Microsoft Office Professional Plus 2010. Oprogramowanie dostępne również w polskiej wersji językowej jest całkowicie funkcjonalne przez okres 60 dni od daty instalacji.

Pakiet zawiera następujące aplikacje: Word, OneNote, InfoPath, PowerPoint, Access, SharePoint Workspace, Outlook with Business Contact Manager, Publisher, Communicator i Excel. Nowością w wersji 2010 jest usługa online Office Web Apps która umożliwia korzystanie z pakietu z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Uproszczone, działające w przeglądarce wersje programów Word, PowerPoint, Excel i OneNote zapewniają łatwy dostęp do dokumentów z praktycznie dowolnego miejsca, dają możliwość prostej edycji, zachowują wygląd i styl dokumentu niezależnie od urządzenia – treść i format pozostają dokładnie takie same podczas przenoszenia go między komputerem, telefonem a przeglądarką.

Microsoft Office Professional Plus 2010 dostępny jest do pobrania po wcześniejszej rejestracji na stronie producenta (wymagane konto Windows Live ID). Najnowszy pakiet biurowy Microsoftu w polskiej wersji językowej dostępny jest do pobrania z działu Pakiety biurowe w serwisie Instalki.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *