Pakiet CorelDRAW dedykowany systemowi Windows 10 pojawił się w Microsoft Store. Pobierz i przetestuj

Corel Microsoft Store

Microsoft Store na Windowsie 10 jest sklepem z aplikacjami, z którego możemy pobrać, bądź kupić wiele przydatnych programów. Jednak dla użytkowników systemów innych niż Windows 10 S (na którym instalować możemy tylko oprogramowanie ze Sklepu Microsoft) nadal nie jest to codzienność. Po latach przyzwyczajenia wciąż wielu użytkowników woli pobrać plik instalacyjny za pomocą przeglądarki. Jednak fascynaci grafiki komputerowej mają teraz dobry powód, żeby zajrzeć do MS Store.

Corel wypuścił bowiem dedykowaną wersję swojego oprogramowania CorelDRAW specjalnie dla systemu operacyjnego firmy z Redmond. Aplikacja CorelDRAW Microsoft Store Edition dostępna jest w ramach subskrypcji. Oznacza to, że musisz uiścić opłatę za miesięczną, bądź roczną licencję na oprogramowanie, aby móc w pełni korzystać ze wszystkich wbudowanych funkcji.

Jednak użytkownicy posiadający Windowsa 10 mogą skorzystać z jednego tygodnia darmowego użytkowania. Pozwoli to sprawdzić możliwości programu i podjąć decyzję o ewentualnym wykupieniu subskrypcji. W każdej chwili można zrezygnować z okresu próbnego bez żadnych kosztów.


CorelDRAW Microsoft Store Edition

“Dzięki subskrypcji użytkownicy korzystający z pakietu CorelDRAW mają zawsze dostęp do najnowszych funkcji i uzyskują pewność, że program będzie na bieżąco aktualizowany do wymagań najnowszych platform, urządzeń i technologii. Przez cały okres ważności subskrypcji można korzystać z oprogramowania, zapisywać i eksportować wyniki pracy.
Twoja karta kredytowa zostanie obciążona kosztami subskrypcji za pośrednictwem konta Microsoft. Subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona, chyba że na przynajmniej 24 godziny przed terminem jej zakończenia wyłączysz opcję automatycznego odnowienia. Po dokonaniu zakupu możesz zarządzać subskrypcjami w sekcji ustawień konta.” – czytamy w opisie aplikacji na Microsoft Store.

Program wymaga aktualizacji Windows 10 z kwietnia ubiegłego roku, bądź nowszej. Oznacza to, że Twoja wersja systemu musi nosić oznaczenie 1803 lub 1809. Posiadacze Windowsa 10 Fall Creators Update niestety nie będą w stanie zainstalować nowej edycji Corela.

Ceny subskrypcji CorelDRAW Microsoft Store Edition wynoszą 92,49 zł w przypadku jednego miesiąca i 899,99 zł w planie rocznym (średnio 74,99 zł za jeden miesiąc).

CorelDRAW – cena subskrypcji

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *