Po instalacji aktualizacji Fall Creators Update pojawiły się pierwsze problemy..

Fall Creators Update problem

Wczoraj Microsoft udostępnił najnowszą aktualizację systemu Windows 10, nazwaną jako Fall Creators Update. Pierwsze osoby zainstalowały już uaktualnienie. Część z nich skarży się na problemy.

Najwięcej osób zauważa niepoprawne działanie Menu Start. Użytkownicy skarżą się na brak możliwości wykonywania podstawowych czynności, takich jak przypinanie i odpinanie aplikacji.

Są też znacznie bardziej skomplikowane awarie. W przypadku użytkownika net4u z Menu Start całkowicie zniknęła część aplikacji. Jak jednak wyjaśnia, są one dostępne w systemie i można je uruchomić inną metodą – np. wyszukując je w sklepie z aplikacjami.

Obecnie nie wiadomo, co może być dokładną przyczyną problemu. Microsoft nie ustosunkował się jeszcze do sytuacji, jednak z pewnością bada usterkę.

Aktualizacja Fall Creators Update jest udostępniana stopniowo. W pierwszej kolejności otrzymują ją osoby, których urządzenia są w pełni kompatybilne. Istnieje też możliwość wymuszenia instalacji, jednak jak widać na powyższym, może to prowadzić do nieoczekiwanych błędów.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *