Produkty avast! gotowe na Windows 8

Producent popularnego oprogramowania avast! poinformował o pełnej kompatybilności programów zabezpieczających z systemem Windows 8. Najnowsza aktualizacja oznaczona numerem 7.0.1473 jest ostatnią tak znaczącą przed wydaniem Avasta z serii 8, który pojawi się w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Po zainstalowaniu ostatniej aktualizacji, avast! współpracuje z nowym centrum zabezpieczeń systemu Windows. Odświeżono wtyczki odpowiedzialne za komunikację z przeglądarkami WWW i klientem poczty elektronicznej Outlook. Producent wprowadził zmiany w module sandbox (piaskownica), który jest w stanie lepiej klasyfikować szkodliwe programy i izolować je od systemu operacyjnego. Przedstawiciele Avasta podkreślają, że moduł ten stał się kluczowym elementem strategii ochrony i w ciągu ostatnich miesięcy poczyniono znaczne inwestycje w jego rozwój.

Ponadto, pojawiło się sporo innych poprawek zwiększających stabilność i wydajność aplikacji. Najnowsze produkty zabezpieczające avast! możecie pobrać tutaj: avast! Free Antivirus, avast! Pro Antivirus i avast! Internet Security.

Źródło: Avast

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *