Program Office Insider wystartował

Microsoft posiada już specjalne programy testowe dla systemu Windows 10 oraz konsoli Xbox One. Dzięki nim zainteresowani użytkownicy mogą sprawdzać wczesne wersje systemów przed ich oficjalną premierą. Podobnie będzie z pakietem biurowym Office.

Zapowiedziany Office Insider Program to nic innego, jak inicjatywa skupiająca się na wczesnych wersjach pakietu biurowego. Użytkownicy, którzy zgłoszą chęć uczestnictwa, będą mogli testować nowe funkcje i rozwiązania jeszcze przed ich oficjalną premierą.

Microsoft chce w ten sposób wyłapywać błędy jak również poznawać opinie użytkowników na temat poszczególnych nowości, które będą wdrażane do pakietu biurowego.

Aby móc uczestniczyć w programie, należy jednak posiadać aktywną subskrypcję Office 365. Wszystkie osoby, które liczyły na możliwość otrzymania darmowego pakietu muszą zatem obejść się smakiem.

Office Insider Program obejmuje swoim zasięgiem zarówno aplikacje na Androida, jak i pakiet dla systemu Windows. Obecnie wersja na Maca nie jest wspierana.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *