Radio ZET udostępniło aplikację na Windows 8

Radio ZET, jedna z najbardziej popularnych rozgłośni radiowych w naszym kraju, postanowiło trzymać się najnowszych trendów, wydając własną aplikację na Windows 8. Oczywiście umożliwia ona słuchanie radia, jednak jej funkcjonalność nie została ograniczona tylko i wyłącznie do tego elementu.

Aplikacja Radio ZET posiada wszystkie kluczowe elementy strony radiozet.pl: umożliwia słuchanie Radia ZET online, kontakt bezpośrednio z prowadzącym w studiu, udostępnia kanały muzyczne, podcasty programów i skrót najważniejszych wiadomości z kraju i ze świata.

RZ

To pierwsza w Polsce aplikacja na Windows 8, która posiada unikatowe rozwiązanie pozwalające na implementację kodów Gemius Stream, a co za tym idzie, pozyskiwanie szczegółowych informacji na temat słuchania Radia ZET przez jej użytkowników.

„Bardzo cieszymy się, że aplikacja Radio ZET pojawiła się w Windows 8. Teraz słuchacze stacji mogą cieszyć się nią i szeregiem dodatkowych kanałów spod znaku ZET pracując, bawiąc się czy poszukując informacji na swoich komputerach i tabletach PC z Windows 8. Jesteśmy przekonani, że aplikacja odniesie sukces w Windows Store i będzie cieszyła się sympatią ponad 100 milionów użytkowników naszego systemu” – Eugeniusz Licznarowski, Business Development Manager Microsoft Polska.

Aplikacja jest zintegrowana z Facebookiem. Mogą z niej korzystać użytkownicy wszystkich komputerów i tabletów PC z systemem Windows 8. Dostępna do pobrania bezpośrednio z Windows Store.

Źródło: Radio ZET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *