Rozpiska Games with Gold na sierpień 2015

Posiadacze konsol Microsoftu właśnie otrzymali powód do zadowolenia. Gigant z Redmond opublikował bowiem rozpiskę gier, które w sierpniu wejdą w skład oferty Games with Gold. Są to tytuły, które posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują za darmo. W co zagramy w nadchodzącym miesiącu?

Tym razem Microsoft przyłożył się do swojej oferty. Usatysfakcjonowani powinni być zarówno posiadacze konsoli Xbox One, jak i Xbox 360.

Konsola obecnej generacji (Xbox One) otrzyma dwie gry. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes będzie dostępny do pobrania przez cały miesiąc, natomiast How to Survive – Storm Warning Edition pojawi się 16 sierpnia i będzie dostępne do 15 września.

Ciekawie prezentuje się również oferta dla Xbox 360. Od 1 do 15 sierpnia pobierać będzie można Metro 2033. Dzień później zostanie ono zastąpione przez Metro: Last Light, które będzie dostępne do końca miesiąca. Gracze mają zatem możliwość nadrobienia postapokaliptycznej serii opartej na prozie Dmitrija Głuchowskiego.

Gry zawarte w Games with Gold są dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold. Raz przypisana gra na zawsze pozostaje w naszej bibliotece.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *