Ruszyły Warszawskie Dni Informatyki 2013

Dziś ruszyła czwarta edycja największej bezpłatnej, studenckiej konferencji w Warszawie dotyczącej branży IT – Warszawskie Dni Informatyki 2013. Wydarzenie organizowane jest przez koła naukowe z warszawskich uczelni w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Konferencja jest darmowa, wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie, a po zalogowaniu wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Jak co roku wśród publiczności zostaną rozlosowane laptop i aparat cyfrowy. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną pakiety powitalne i mnóstwo gadżetów do wygrania. Tradycyjnie podczas przerwy obiadowej każdy uczestnik konferencji zostanie poczęstowany pizzą. Zachęcamy do zapoznania się z Agendą.

Ponadto podczas trwania WDI 2013 odbędzie się Giełda Pracy Młodych Profesjonalistów IT, podczas której każdy otrzyma niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w rekrutacjach prowadzonych przez szereg wystawiających się tam firm. Również w najbliższej edycji Warszawskich Dni Informatyki postanowiono wzbogacić program o warsztaty.

Relacja z konferencji transmitowana jest na żywo w Internecie co pozwoli osobom nieobecnym w Warszawie na obejrzenie wszystkich prelekcji.

Serwis Windows7.pl jest partnerem medialnym Warszawskich Dni Informatyki 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *