Skype dla Xbox One: nie wszystkie funkcje będą dostępne w dniu premiery

Pojawiły się nowe informacje dotyczące komunikatora Skype dla konsoli Xbox One. W przeciwieństwie jednak do ostatnio prezentowanych aplikacji SkyDrive oraz Internet Explorer, firma z Redmond nie ma dla graczy dobrych wiadomości. Skype będzie bowiem mocno ograniczony względem tego, co początkowo nam obiecywano.

Przypominamy, że w trakcie odbywających się w maju targów E3, Microsoft zaprezentował materiał wideo, na którym można było prowadzić wideo rozmowy ze znajomymi, przy jednoczesnym graniu lub oglądaniu filmów. Już pierwszy pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie, deklasując w tej kategorii konkurencyjne PlayStation 4.

Serwis The Next Web poinformował, że prezentowane możliwości nie będą dostępne w trakcie piątkowej premiery konsoli. Co więcej, nie potwierdzono daty wprowadzenia pełnej funkcjonalności, co może oznaczać dłuższy niż się spodziewano czas oczekiwania na aktualizację. Dla przypomnienia prezentujemy nagranie z konferencji E3 (funkcjonalność zobaczyć można od 5:55).

Co zatem otrzymamy w ramach aplikacji Skype dla Xbox One? W dniu premiery oprócz standardowych funkcji, możliwe będzie korzystanie z komunikatora w trakcie gry lub oglądania filmów wyłącznie do rozmów głosowych. Prawdopodobnie problemy z wprowadzeniem rozmów wideo na czas, spowodowane są pracami nad odpowiednią interakcją z Kinectem, jednak na pełne wyjaśnienie będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródło: The Next Web

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *