Świetna sprzedaż kontrolera Microsoft Xbox One Elite

Kontroler Microsoft Xbox One Elite

Phil Spencer, szef Xboxa, poinformował na Twitterze, że Microsoft wyprodukował już milion kontrolerów Elite Xbox. To znakomity wynik jak na wyjątkowo drogi kontroler, którego cena wynosi 150 dolarów (w Polsce ok. 550 zł).

Dodajmy, że urządzenie po raz pierwszy zaprezentowane zostało podczas zeszłorocznych targów E3, które odbyły się w dniach 16-18 czerwca, a do sprzedaży trafiło pod koniec października.

Kontroler Xbox One Elite to wysokiej klasy alternatywa dla standardowego pada. Elite oferuje szerokie opcji personalizacji, jest cięższy i solidniej wykonany.

Ponadto krzyżaka zastąpiła funkcjonalna tarcza z przyciskami kierunkowymi, ułatwiająca używanie kombosów, zaś w tylnej części umieszczono dodatkowe cztery łopatki i przełączniki regulujące poziom skoku spustów. Gracze docenili też standardowe gniazdo słuchawkowe.

Na milionowym egzemplarzu prezentowanym przez szefa Xboxa pojawiła się nawet liczba 1 000 000, aby nikt nie miał wątpliwości, ze to milionowy kontroler. Czy Microsoft będzie niedługo świętował sprzedaż kolejnego miliona kontrolera z segmentu Premium? To prawdopodobne.

Źródło: Instalki.pl via polygon.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *