Start Menu 8 2.0 od IObit już dostępne. Co nowego?

Start Menu 8

IObit, producent popularnych narzędzi systemowych, poinformował o wydaniu Start Menu 8 v2.0. Ta niewielka i przydatna aplikacja pozwala użytkownikom systemów Windows 8/8.1 i Windows 10 Preview przywrócić klasyczne Menu Start z możliwością zaawansowanej personalizacji.

Wielu użytkowników nie wyobraża sobie wygodnej obsługi systemu Windows bez klasycznego Menu Start, które zostało wyeliminowane począwszy od Windows 8. IObit to jeden z wielu deweloperów, który postanowił przywrócić ten element interfejsu.

Najnowsza wersja Start Menu 8 przynosi obsługę szybkiego wyszukiwania elementów z całego dysku, nawet jeśli plik nie jest indeksowany. Dodano opcję ponownego uruchomienia w trybie awaryjnym w systemie Windows 8.1/8 i Windows 10 Preview. W systemowym menu kontekstowym pojawiła się opcja Przypnij do Menu Start (Start Menu 8). Aplikacja od IObit wyświetla teraz listę ostatnio otwieranych dokumentów czy stron otwieranych w przeglądarkach. Program zapewnia także automatyczną synchronizację systemowego obrazu użytkownika (awatara).

StartMenu8_Ustawienia

Warto dodać, że Start Menu 8 obsługuje nie tylko Windows 8.1/8 ale również Windows 7/Vista/XP więc może okazać się doskonałym zamiennikiem klasycznego menu w starszych systemach. Program posiada polski interfejs i dostępny jest do pobrania z tej lokalizacji.

Źródło: IObit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *