Surface Pro w wersji LTE zadebiutuje jeszcze w tym roku

Surface Pro

Surface Pro to jeden z najpopularniejszych sprzętów w portfolio Microsoftu – nie dziwi więc, że firma próbuje na różne sposoby przypomnieć użytkownikom o tym bardzo popularnym sprzęcie. Tym razem gigant z Redmond ma coś dla miłośników szybkiego internetu.

Już 1 grudnia zadebiutuje bowiem specjalna wersja Microsoft Surface Pro wyposażona w modem obsługujący łączność LTE. Zapewni go moduł Qualcomm Snapdragon X16, który pozwoli na skorzystanie z możliwości LTE kategorii 9, a tablet będzie świetnie współpracował z szybką transmisją danych dzięki obsłudze aż 20 pasm wykorzystywanych na całym świecie.

To, o czym warto wspomnieć to fakt, iż 1 grudnia tablet ten zadebiutuje tylko w wersji przeznaczonej dla biznesu – ceny będą zaczynać się od 1149 dolarów za wersję z procesorem Intel Core i5, dyskiem SSD o pojemności 128 GB i 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Na wersję przeznaczoną dla zwykłych zjadaczy chleba przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku – premiera najpewniej nastąpi jeszcze w styczniu.

źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *