Systemy do zarządzania Comarch kompatybilne z Windows 7

Efektem bliskiej współpracy technologicznej między Comarch i Microsoft jest wzajemne dostosowanie systemów do zarządzania Comarch i Windows 7. Aplikacje Comarch OPT!MA Detal 16.2, Comarch CDN XL, Comarch ALTUM, Comarch Retail otrzymały certyfikat zgodności z Windows 7.

Od dzisiaj małe i średnie przedsiębiorstwa wykorzystujące Comarch ALTUM – najbardziej innowacyjny system do zarządzania na polskim rynku , Comarch CDN XL – najczęściej kupowany system klasy ERP w Polsce, Comarch OPT!MA – program do obsługi małej i średniej firmy oraz biura rachunkowego, Comarch Retail – dedykowane rozwiązanie do zarządzania sieciami sklepów detalicznych, mogą wybrać Microsoft Windows 7, najnowszy system operacyjny Microsoft, którego premiera zaplanowana jest na 22 października 2009.

Przyznanie certyfikatu kompatybilności z Windows 7 oznacza, że wraz z premierą Windows 7 użytkownicy systemów Comarch będą mogli bez przeszkód wykorzystać zalety nowego systemu operacyjnego.

– Wieloletnia współpraca Microsoft z firmą Comarch odbywa się na wielu płaszczyznach i obejmuje rynki małych i średnich przedsiębiorstw, sektor finansowy i telekomunikacyjny, a także instytucje administracji publicznej. Cieszymy się, że kwestia zgodności z najnowszym systemem operacyjnym Windows jest istotnym elementem rozwoju programów naszego partnera – powiedział Dariusz Piotrowski, dyrektor działu Developer&Platform Group w polskim oddziale Microsoft.

Źródło: Informacja prasowa

1 thoughts on “Systemy do zarządzania Comarch kompatybilne z Windows 7

  1. “wzajemne dostosowanie systemów”????
    Hahaha. Panowie od PR z Comarch-u, nie róbcie jaj z ludzi. Microsoft dostosowuje Win7 do CDN XL????
    A czy certyfikat zgodności nie oznacza czasem, że to wy się dostosowaliście do Windowsów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *