USA: Windows 7 Family Pack ponownie w sprzedaży

Windows 7 Family Pack trafił ponownie do sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych. Zgodnie z zapowiedziami producenta, towar będzie dostępny do wyczerpania zapasów. Po 22 października edycja rodzinna najnowszego Windowsa trafi również poza USA – niestety na liście państw objętych promocją po raz kolejny nie znajdziemy Polski.

Family Pack to bardzo korzystna edycja Windows 7 Home Premium. Za równowartość 149,99 dolarów użytkownik otrzymuje możliwość instalacji (uaktualnienia) systemu na maksymalnie trzech komputerach w ramach jednego gospodarstwa domowego. Aby skorzystać z oferty należy spełnić jeden warunek – na komputerach musi być zainstalowana starsza wersja Windowsa.

Edycja rodzinna zadebiutowała po raz pierwszy pod koniec 2009 roku zaraz po premierze Windows 7. Teraz największy producent oprogramowania na świecie ogłosił reedycję wydania Family Pack. Pakiet ma być dostępny do wyczerpania zapasów.

Na oficjalnym blogu Microsoftu opublikowano listę państw do których Windows 7 Family Pack trafi po 22 października. Pomimo, że znajdziemy na niej większość europejskich krajów to Microsoft kolejny raz zapomniał o Polsce. Pakiet trafi za to do naszych najbliższych sąsiadów – Family Pack bez problemu kupią użytkownicy z Czech, Litwy, Słowacji, Ukrainy czy Niemiec.

Źródło: Microsoft

2 thoughts on “USA: Windows 7 Family Pack ponownie w sprzedaży

  1. Wystarczyłoby wprowadzić u nas jakąś normalną cenę na nasz portfel z zastrzeżeniem, że np nie można odsprzedać. Czyli niższa cena ale brak możliwości odsprzedania (nie mam tu na myśli oem, który jest obecnie) lub wyższa z możliwością odsprzedania.

  2. Taaa… Polska bogata kraj… W7 rozchodził się jak świeże bułeczki, a teraz się dziwimy, że nam nie chcą sprzedawać w promocyjnych cenach. Po co, skoro świetnie się sprzedaje po zawyżonych?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *