VLC media player 1.0.3 dostosowany do Windows 7

Dzięki najnowszej aktualizacji odtwarzacz multimedialny VLC media player jest w pełni przygotowany do pracy pod kontrolą systemu Windows 7. Twórcy projektu wyeliminowali błędy występujące w wersji dla Windows.

Najważniejszy błąd powodował utratę jakości odtwarzanych filmów w Windows Vista i 7. Edycja 1.0.3 jest wolna od tej i innych usterek. Ponadto najnowsza wersja lepiej radzi sobie z odtwarzaniem utworów skompresowanych kodekiem WMA Professional. Dodano również nowe filtry do usuwania przeplotu. Pojawiły się zaktualizowane tłumaczenia interfejsu, a wśród nich język polski. Kompletna lista zmian i poprawek dostępna jest w dokumentacji technicznej odtwarzacza.

VLC media player 1.0.3 dla Windows dostępny jest do pobrania z działu Odtwarzacze Audio/Video na Instalki.pl.

Źródło: Instalki.pl

2 thoughts on “VLC media player 1.0.3 dostosowany do Windows 7

  1. Dla mnie lepszy jest KMPLayer. Też ma wbudowane kodeki a ma więcej opcji niż VLC, działa równie szybko, jest ładniejszy i przyjemniejszy!

    I na 7 działa bezproblemowo!

  2. Nareszcie! Co prawda można było obejść problem słabej jakości przez zmianę wyjścia obrazu na OpenGL, ale w moim przypadku filmy trochę się wtedy przycinały. Wspaniały odtwarzacz. Nie zaśmiecasz systemu kodekami, a odtwarzasz wszystkie formaty. Czy można chcieć więcej? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *