Wielka demonstracja Windows 7?

Do tej pory Microsoft nie przyznawał się do praktycznie żadnego screen’a i filmu dotyczącego Windows Seven, krążącego po Internecie. Jak naprawdę wyglądają pierwsze wersje nowego systemu operacyjnego, będziemy mieli szansę przekonać się prawdopodobnie około 27 maja – podczas konferencji D6. Nie jest to jednak potwierdzone w 100%. Mimo wszystko w trakcie konferencji zaplanowane jest wspólne wystąpienie Bill’a Gates’a i Steve’a Ballmer’a. Można spodziewać się, że ich wspólna rozmowa będzie dotyczyć przyszłości firmy i jej produktów.

Konferencja D6 jest dla Microsoftu idealną sposobnością na zaprezentowanie postępu prac nad następcą Visty. Nie wiadomo jednak czy programiści i osoby pracujące na Windows 7 zdecydują się na zaprezentowanie w pełni działającego systemu, czy pokażą prezentację użytych w niej technologi i nowości.

Niestety do tej pory organizatorzy konferencji nigdy nie zapewnili transmisji na żywo z konferencji, jednak można liczyć na liczne zdjęcia i amatorskie filmiki po jej zakończeniu. Informacja o demonstracji nowego systemu nie jest oficjalnie potwierdzona przez Microsoft, jednak jak już pisaliśmy konferencja D6 jest dla firmy niezwykle istotna. Jest także idealna na prezentację kolejnej, wstępnej wersji nowego systemu.

Źródło: http://www.istartedsomething.com

Autor: Łukasz Zięba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *