Windows 10 Fall Creators Update zostanie udostępniony 17 października

Windows 10 Fall Creators Update

W czasie prezentacji na targach IFA 2017 Microsoft ujawnił datę wprowadzenia kolejnej dużej aktualizacji dla systemu Windows 10 o nazwie Fall Creators Update. Oprogramowanie zostanie udostępnione użytkownikom już 17 października. Należy jednak mieć na uwadze, że proces aktualizacji będzie przebiegał stopniowo, co oznacza, że część użytkowników będzie musiała nieco dłużej poczekać na instalację dodatku.

Podczas konferencji nie mogło zabraknąć informacji o nowościach, jakie szykuje gigant z Redmond wraz z wydaniem aktualizacji. Rozbudowie ulegnie aplikacja Zdjęcia, co ma usprawnić przeglądanie obrazów. Oprócz tego wprowadzonych zostanie wiele opcji ułatwiających korzystanie z piórka. Co więcej, Microsoft udostępni możliwość pracy z plikami zapisanymi w chmurze, tak jakby znajdowały się na naszym dysku.

Zmiany nie ominęły również graczy, którzy otrzymają bardziej dopracowany Tryb Gry. Microsoft zapewnia, że tryb ten pozwoli na wydobycie pełnej mocy komputera. Uaktualnienie wnosi również zmiany w kwestii bezpieczeństwa wprowadzając mechanizm przetwarzania danych w chmurze czy dodając nowe opcje ułatwień dostępu. Jedną z większych nowinek jest platforma Windows Mixed Reality wprowadzająca obsługę gogli mieszanej rzeczywistości.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *